Hakkımızda

Bünyemizde programlama konusunda çalışan iki adet mühendisimiz bulunmaktadır. Bir adet Kimya ve bir adet Endüstri Mühendisi arkadaşımız sizlere yardımcı olmaktadır. Aşağıdaki konularda sizlere yardımcı olmak isteriz.

VBA Program Siparişi

Mühendisler, mühendis adayları ve beyaz yaka çalışanları için; Malzeme İhtiyaç Planlaması (MRP), Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Kapasite Hesaplama, Üretim Verimlilik, KPI, Dashboard ve Raporlama vb. programlama işleriniz, projeleriniz veya ödevleriniz için bize ulaşınız…

VBA Programlama Eğitimi

Eğitimi aldıktan sonra artık kimseye ihtiyaç duymadan kendi programlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

İzmir içi yüz yüze eğitimlerimiz, İzmir dışı ise Skype ve TeamViewer programları ile online görüşmeler yapıyoruz. Fiyatlandırmayı isteğiniz üzere saatlik ya da paket olarak (programlamayı öğrenene kadar) yapabiliyoruz. Eğitimimiz tahmini 3 ay sürmektedir, eğer paket programı tercih ederseniz; programlamayı öğrenene kadar ekstra birkaç ay daha sürebilir ve bu süre uzaması fiyatı değiştirmez. Eğitimler hafta sonu ya da hafta içi akşam saatlerinde olmaktadır.

Kimya Mühendisi

2005 yılında Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Üniversite 1. sınıftan itibaren programlama ile ilgileniyorum. Programlamayı hem okul hayatımda hem de iş hayatımda kullandım. İş hayatımda kullanmaya devam ediyorum.

Firmaların üretim, kalite kontrol, kalite güvence, araştırma & geliştirme bölümlerinde çalıştığım için sizlerin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru şekilde kavrayıp sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bunun dışında; 14 yıllık kimya mühendisliği tecrübemi yazılımla birleştirip sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum.

Endüstri Mühendisi

2019 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Üniversite eğitimim boyunca çeşitli bilgisayar programları ve yazılımları ile projeler gerçekleştirdim ve çalışmalarıma devam etmekteyim. C, C++, Java dillerine hakimim. Excel VBA, Solidworks, Arena Simulation, Minitab programları ile çalışmalarım mevcuttur.

Projelerde ve çalışmalarda; problemin tespitinde, çözüm için kullanılacak araçların belirlenmesinde, izlenecek alternatif yolların sunumu ve uygulanması aşamasında sizlere yardımcı olacağım.